Cantos de Aves

Cantos de Aves 1.006

Czy jesteś wielka zabawa z natury? Nie mogę się doczekać weekendu do opuszczenia miasta i uciec na wieś, las i góry? Wtedy jesteś na właściwym miejscu.

Czy jesteś wielka zabawa z natury? Nie mogę się doczekać weekendu do opuszczenia miasta i uciec na wieś, las i góry? Wtedy jesteś na właściwym miejscu.

Czy jesteś wielka zabawa z natury? Nie mogę się doczekać weekendu do opuszczenia miasta i uciec na wieś, las i góry? Wtedy jesteś na właściwym miejscu. Mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Nasza nowa kolekcja dźwiękami natury będzie całkowicie zadziwi cię na pewno. Będziesz spadł jak jesteś w lesie lub w górach z naszych ptaki Dzwonki. Wa jesteś pewien, że to brzmi natury zajmie Ci tchu, ale nie tylko, również swoje dzieci, przyjaciół i wszystkich ludzi wokół ciebie. Trzeba się zastanawiać, jak można być tak pewna.Odpowiedź jest prosta. Nasz zbiór połączenia ptaków darmo jest bardzo duży i jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla Ciebie. Zebraliśmy największe dźwięki ptaków dla Ciebie w jednym miejscu i za darmo. Twoim zadaniem jest tylko do pobrania naszej aplikacji Ptak Zaproszenie dzwonki i cieszyć się w wielkich dźwiękami natury. Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej często to niesamowite połączenie ptak wolny, można umieścić to nowe dzwonki jak twój ładny dzwonek SMS i będziesz szczęśliwy, kiedy tylko klient otrzyma wiadomość. Ale tu nie koniec. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że ​​można umieścić tego rodzaju dzwonki jak dźwięki alarmowe w telefonie android i będziesz spadła jak jesteś w wiosce, kiedy wstać. Super, nie? Ten relaksujący dzwonki przyrody pokochają twoje dzieci też. Jest to świetny sposób, aby bawić im nowe dzwonki Dźwięki Sowy. Czy można sobie wyobrazić? Wszystkie te wielkie rzeczy w jednym miejscu i za darmo. Twoim zadaniem jest tylko, aby pobrać ten Pieśni ptaków bezpłatną aplikację, aby odpocząć i cieszyć się niesamowite dźwiękami natury.

cechy:

✔ ustawiony jako domyślny dzwonek dla Androida

✔ ustawić jako kontakt dzwonek, gdy ktoś zadzwoni do Ciebie

✔ ustawiony jako domyślny dźwięk powiadomienia

✔ ustawiony jako domyślny dźwięki alarmowe

✔ ustawiony jako domyślny powiadomienie SMS

✔ dostępna na smartfony i tablety

✔ można udostępnić tej melodii na Facebook lub Twiter

✔ dzwonek, który najbardziej lubi można zapisać na liście ulubionych

Fajne dzwonki, świetna zabawa i wszystko to w jednym miejscu za darmo. Ponieważ wszystkie z tych powodów, nie trać czasu. Nie pozwól, ktoś inny, przed tobą, mają ten niesamowity darmowe dzwonki na androidy. Pobierz aplikację i będziesz zadowolony, gdy dzwoni telefon.

Pieśni ptaków aplikacja jest tworzona przez Zoomova. Dokładne informacje o kontakt na nasz e-mail: dlugano97@yahoo.com

Cantos de Aves

Download

Cantos de Aves 1.006

Opinie użytkowników o Cantos de Aves